Адаптер живлення для телефона Acclab AL-TC220 White (1283126556494)

-4%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18226917
449 ₴
429 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Acclab. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-C. Вихідна напруга, В: 5. Тип: адаптер живлення. Призначення: для телефона. Технологія швидкого заряду: Power Delivery 3.0. Колір: білий. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-A. Кількість USB роз'ємів, шт: 2. Технологія швидкого заряду: Quick Charge 3.0. Стан товару: Новий. Сумісність: універсальний. Живлення: мережа. Матеріал корпусу: пластик. Сумарна потужність, Вт: 38. Кількість заряджуваних пристроїв, шт: 2. Вихідна сила струму, А: 3. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 20.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acclab |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 38 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery 3.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | Мережа |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 429 ₴



