Монітор Acer SA322QAbi (UM.JS2EE.A09) 31.5

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19086477
7 979 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Acer. Призначення: для дому та офісу. Колір: чорний. Відеоінтерфейси: 1 x HDMI. Співвідношення сторін: 16:9. Відеоінтерфейси: 1 x VGA (D-Sub). Тип матриці: WLED. Максимальна роздільна здатність матриці: 1920 x 1080. Стан товару: Новий. Тип матриці: IPS. Споживча потужність в режимі очікування, Вт: 0.5. Тип монітора: мультимедійний. Яскравість дисплея, кд/кв.м: 300. Матеріал корпусу: пластик. Час реакції матриці, мс: 1. Адаптивна синхронізація: відсутня. Варіанти регулювання положення дисплея, °: від - 5 до 15. Діагональ екрана, ": 31.5. Оснащення: вбудовані динаміки 2 х 1 Вт. Кут огляду вертикальний, °: 178. Особливості конструкції: регулювання нахилу. Особливості конструкції: VESA 75 x 75. Статична контрасність: 1000: 1. Споживча потужність при роботі, Вт: 40. Розміри, мм: 730 x 480 x 180. Роз'єми: 1 x аудіовихід. Динамічна контрасність: 100 000 000: 1. Розмір пікселя, мм: 0.36. Фірмові технології: Flicker Free. Частота оновлення, Гц: 75. Вага з підставкою, кг: 5. Кут огляду горизонтальний, °: 178. Максимальна кількість кольорів, млн: 16.7. Особливості конструкції: безрамковий (сinema screen). Покриття екрану: антивідблискове. Частота вертикальної розгортки, Гц: 48 - 75.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 31.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.36 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, VGA |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | відсутня |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 15 |
| Динамічна контрасність | 100 000 000: 1 |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості конструкції | VESA 75 x 75, безрамковий (сinema screen), регулювання нахилу |
| Розміри, мм | 730 x 480 x 180 |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки 2 х 1 Вт |
| Тип матриці | WLED |
| Тип монітора | мультимедійний |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Flicker Free |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 48 - 75 |
- Ціна: 7 979 ₴






