Блок живлення для ноутбука Dell (DA90PM111/A40158) Black 90W PA-10 19.5V 4.62A (pin inside)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12603507
1 129 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Dell. Стан товару: Новий. Сумісність: Dell. Вихідна напруга, В: 19.5. Призначення: для ноутбука. Вихідна сила струму: до 4.62 А. Роз'єм: 7.4 x 5.0 мм. Тип зарядного пристрою: мережевий. Колір: чорний. Тип: блок живлення для ноутбука. Додатково: захист від короткого замикання. Додатково: захист від перепадів напруги. Потужність, Вт: 90.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 7.4x5.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 1 129 ₴
