Блок живлення для ноутбука PowerPlant ASUS 220V, 20V 150W 7.5A (6.0 * 3.7)

-31%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12716167
2 559 ₴
1 759 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: PowerPlant. Сумісність: Asus. Стан товару: Новий. Вихідна сила струму: до 7.5 А. Вихідна напруга, В: 20. Роз'єм: 6.0 x 3.7 мм. Потужність, Вт: 150. Тип: блок живлення для ноутбука. Тип зарядного пристрою: мережевий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Сила вихідного струму | 7.5 A |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 6.0/3.7 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 1 759 ₴
