Монітор Asus ZenScreen MB16FC (90LM0CB1-B01N71) 16

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13815157
7 599 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Asus. Призначення: для дому та офісу. Відеоінтерфейси: 1 x miniHDMI. Стан товару: Новий. Співвідношення сторін: 16:10. Призначення: для роботи з графікою. Колір: чорний. Тип матриці: IPS. Максимальна роздільна здатність матриці: 1920 x 1200. Фірмові технології: Trace Free Technology. Особливості конструкції: чохол-стійка. Фірмові технології: HDCP 1.4. Ширина видимої області, мм: 344.68. Призначення: портативні. Відеоінтерфейси: 2 x USB Type-C (DisplayPort Alt Mode). Додаткові можливості: наскрізне живлення (Power Pass-Through до 65 Вт). Фірмові технології: QuickFit. Споживча потужність у вимкненому стані, Вт: 0.3. Час реакції матриці, мс: 5. Динамічна контрасність: 10 000 000: 1. Споживча потужність в режимі очікування, Вт: 0.5. Особливості конструкції: регулювання нахилу. Кут огляду вертикальний, °: 178. Частота оновлення, Гц: 75. Фірмові технології: Low Blue Light. Діагональ екрана, ": 16. Фірмові технології: splendid technology: так. Споживча потужність в еко-режимі, Вт: 0.5. Особливості конструкції: безрамковий (сinema screen). Роз'єми: 1 x аудіовихід (3.5 мм mini-jack). Споживча потужність при роботі, Вт: 5.62. Висота видимої області, мм: 215.42. Максимальна кількість кольорів, млн: 16.7. Статична контрасність: 1000: 1. Додаткові можливості: сертифікація FSC Mix. Максимальна споживча потужність при роботі, Вт: 5.62. Вага без підставки, кг: 0.9. Фірмові технології: DisplayWidget Center. Кут огляду горизонтальний, °: 178. Покриття екрану: антивідблискове. Тип монітора: портативний. Габарити упаковки, мм: 443 x 318 x 90. Розмір пікселя, мм: 0.179. Варіанти регулювання положення дисплея, °: автоматичний поворот екрану. Фірмові технології: flicker-free. Матеріал корпусу: пластик. Особливості конструкції: гніздо для штатива 1/4". Яскравість дисплея, кд/кв.м: 300. Додаткові можливості: автоматичне обертання екрана. Оснащення: led-підсвітка. Розміри, мм: 358 x 246 x 11. Фірмові технології: Eye Care. Фірмові технології: гніздо для замка Kensington. Особливості конструкції: поворотний екран.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:10 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.179 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 5.62 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без підставки, кг | 0.9 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | автоматичний поворот екрану |
| Висота видимої області, мм | 215.42 |
| Габарити упаковки, мм | 443 x 318 x 90 |
| Динамічна контрасність | 10 000 000: 1 |
| Додаткові можливості | автоматичне обертання екрана|наскрізне живлення (Power Pass-Through до 65 Вт)|сертифікація FSC Mix |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 5.62 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості конструкції | безрамковий (сinema screen), гніздо для штатива 1/4", поворотний екран, регулювання нахилу, чохол-стійка |
| Розміри, мм | 358 x 246 x 11 |
| Споживча потужність в еко-режимі, Вт | 0.5 |
| Тип LED-підсвітки | led-підсвітка |
| Тип монітора | портативний |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | DisplayWidget Center|Eye Care|HDCP 1.4|Low Blue Light|QuickFit|Trace Free Technology|flicker-free|splendid technology: так|гніздо для замка Kensington |
| Ширина видимої області, мм | 344.68 |
- Ціна: 7 599 ₴





