Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 5000VA (SRT5KXLI)

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11126197
280 399 ₴
278 609 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: APC. Стан товару: Новий. Заявлена форма вихідної напруги: чиста синусоїда. Тип: дбж безперервної дії (online). Тип виконання: класичний. Час автономної роботи з максимальним навантаженням, хв: 4. Повна потужність, В·А: 5000. Активна потужність, Вт: 4500. Вага, кг: 54.43. Кількість виходів (навантаження/фільтр): 10/0. Розмір, мм: 432 x 130 x 719. Вихідний роз'єм: IEC. Вихідний роз'єм: IEC. Час заряду батарей, год: 1.5. Максимальна вхідна напруга без переходу на батарею, В: 275. Мінімальна вхідна напруга без переходу на батарею, В: 160. Номінальне значення вихідної напруги, В: 220. Номінальне значення вихідної напруги, В: 230. Номінальне значення вихідної напруги, В: 240. Додаткові функції та оснащення: дисплей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 54.43 кг |
| Технічні характеристики | |
| Час зарядки | 1.5 годин |
| Час роботи при повному навантаженні | 4 хв |
| Максимальна потужність | 4500 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 160 В |
| Тип ДБЖ | З подвійним перетворенням (On-line) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції та оснащення | дисплей |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | IEC, IEC |
| Кількість виходів (навантаження/фільтр) | 10/0 |
| Номінальне значення вихідної напруги, В | 220|230|240 |
| Повна потужність, В·А | 5000 |
| Розмір, мм | 432 x 130 x 719 |
- Ціна: 278 609 ₴

