Пилосос Grunhelm GWVC-05 HBR

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12270477
3 399 ₴
3 339 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Grunhelm. Вид прибирання: сухе. Вид прибирання: збір рідини. Вид прибирання: вологе. Тип: миючий пилосос. Пилозбірник: контейнер. Стан товару: Новий. Колір: чорний. Тип трубки: довга пряма. Тип живлення: мережа. Колір: червоний. Матеріал корпусу: пластик. Рівень шуму, дБ: 80. Сила всмоктування, кПа: >11. Максимальна потужність, Вт: 450. Габарити, мм: 317 x 240 x 350. Паркування: горизонтальне. Вага, кг: 4.5. Комплектація: пилосос. Об'єм баку для брудної води, л: 0.8. Ємність для води, л: 1.08. Комплектація: насадки. Комплектація: інструкція з експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 317 x 240 x 350 |
| Комплектація | Насадки, пилосос, інструкція з експлуатації |
| Особливості | горизонтальне |
| Сила всмоктування, кПа | >11 |
- Ціна: 3 339 ₴






