Персональний компютер ARTLINE Gaming TANKWHITE (TANKWHITEv155)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14068667
78 579 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 4600 МГц |
| Чіпсет | AMD B550 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | 4 x 120 мм адресних RGB вентилятори|блок живлення із сертифікацією 80+ Bronze|бічна панель із загартованого скла|високопродуктивний ssd стандарту nvme|кабель живлення|пиловий фільтр на верхній панелі|система водяного охолодження процесора |
| Звуковий контролер | High Definition 7.1 Channel Audio |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 2500 Мбіт/сек |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.4 |
| Охолодження | система водяного охолодження |
| Порти | 1 x RJ-45 (LAN), 1 x Оптичний вихід S/PDIF, 1xUSB3.2 Gen2 (Type-C), 2 x HDMI, 2 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 2xusb 2.0 (type-a), 4 x DisplayPort, 5 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A), 5 x аудіороз'ємів |
| Розміри, мм | 420.9 x 236.4 x 460.2 |
| Серія відеокарти | GeForce RTX 5060 Ti |
| Сікет | s-AM4 |
| Тип | десктоп, Ігровий |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 5700X |
| Форм-фактор | Mini Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 3600 |
- Ціна: 78 579 ₴






