Персональний компютер ARTLINE Gaming X76 (X76v08)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14081157
110 889 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Колір: чорний. Кількість ядер: 20. Стан товару: Новий. Серія відеокарти: AMD Radeon RX 9070. Додатково: система водяного охолодження. Порти: 2 x USB 3.0 (Type-A). Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C). Порти: 3 x аудіороз'єми. Порти: вихід на навушники. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Додатково: кабель живлення. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Сокет: s-1851. Тип пам'яті: DDR5. Охолодження: 4 шт вентиляторів. Порти: 1 x HDMI. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 1 (Type-C). Порти: 3 x DisplayPort 2.1. Чіпсет: Intel B860. Порти: вход для микрофона. Кількість потоків: 20. Розташування БЖ: нижнє. Інтерфейс: M.2 NVMe PCIe 4.0 4x. Частота пам'яті, МГц: 6000. Мінімальна частота, ГГц: 2.4. Додатково: корпус: QUBE GALAXY ARGB. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Порти: 1 x HDMI 2.1a. Порти: 1 x LAN (RJ45) 2.5GbE. Вага, кг: 10. Форм-фактор: Midi Tower. Додатково: 4 x 120 мм адресних RGB вентилятори. Максимальна частота, ГГц: 5.3. Виробник GPU: AMD. Порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A). Тип відеокарти: дискретна. Порти: 2 x DisplayPort. Розміри, мм: 465 x 210 x 410. Тип процесора: Intel Core Ultra 7 265F. Мережевий адаптер: Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet. Порти: 4 x USB 2.0 (Type-A). Додатково: материнська плата: PRIME B650M-A. Об'єм SSD, ГБ: 2000. Потужність БЖ, Вт: 750. Тип: десктоп. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Звуковий контролер: інтегрований 7.1 Realtek.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | 4 x 120 мм адресних RGB вентилятори|блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze|бічна панель із загартованого скла|кабель живлення|корпус: QUBE GALAXY ARGB|материнська плата: PRIME B650M-A|система водяного охолодження |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 20 |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.4 |
| Охолодження | 4 шт вентиляторів |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Розміри, мм | 465 x 210 x 410 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 |
| Сікет | Socket 1851 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 265F |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
| Чипсет | Intel B860 |
- Ціна: 110 889 ₴

