Персональний компютер ARTLINE Gaming X76 Windows 11 Home (X76v04Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14081167
110 889 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | Intel B760 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 20 |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.5 |
| Охолодження | 6 x 120 мм RGB вентиляторів |
| Порти | 1 x HDMI 2.1a, 1 x PS/2, 1 x RJ-45 (LAN) 2.5Gb, 1 x USB 3.2 Gen 1 (Type-C), 2 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 2xusb 3.0, 3 x DisplayPort 2.1, 3 x Аудіороз'єми, 4 x USB 2.0 |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 465 x 210 x 410 |
| Розташування БЖ | вертикальне |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 |
| Сікет | Socket 1700 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i5-14600KF |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 110 889 ₴






