Персональний компютер ARTLINE Gaming X76WHITE Windows 11 Home (X76WHITEv07Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14081297
115 939 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Частота процесора | 5200 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | rGB-підсвітка|блок живлення із сертифікацією 80+ Silver|бічна панель із загартованого скла|документація|кабель живлення|пиловий фільтр на верхній панелі |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 14 |
| Мережевий адаптер | 2500 Мбіт/сек |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.2 |
| Охолодження | 7 x 120 мм RGB вентиляторів|система водяного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Home |
| Порти | 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.2 Gen 1 (Type-C), 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C), 2 x HDMI, 2 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A), 3 x Audio jacks, 4 x USB 2.0 (Type-A), 5 x DisplayPort |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 470 x 205 x 480 |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 |
| Тип | системний блок, Ігровий |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 245KF |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
| Чипсет | Intel B860 |
- Ціна: 115 939 ₴






