Персональний компютер ARTLINE Gaming X77 (X77v116)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14081317
100 759 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | Intel B760 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 12288 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Кількість потоків | 28 |
| Мережевий адаптер | 2.5GB |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.1 |
| Охолодження | 1 x 120 мм RGB вентилятор (ззаду)|2 x 120 мм RGB вентилятори (зверху)|3 x 120 мм RGB вентилятори (збоку)|3 x 120 мм RGB вентилятори (знизу) |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Порти | 1 x LAN (RJ-45) 2.5GbE, 1 x PS/2 комбінований порт, 1 x usb 3.2 gen 1, 2 x usb 3.2 gen2, 3 x HDMI, 3 x Аудіороз'єми, 4 x DisplayPort, 6 x USB 2.0 |
| Розміри, мм | 435 x 285 x 450 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Сікет | Socket 1700 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i7-14700F |
| Форм-фактор | Cube Case |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 100 759 ₴






