Телевізор Hisense 43E7Q PRO Black 43

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14114657
19 319 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Hisense. Діапазони цифрового тюнера: DVB-C. Діапазони цифрового тюнера: DVB-S. Діапазони цифрового тюнера: DVB-T2. Колір: чорний. Роз'єми: HDMI. Роз'єми: 1 x цифровий аудіовихід (оптичний). Стан товару: Новий. Комунікації: Bluetooth. Діапазони цифрового тюнера: DVB-S2. Діапазони цифрового тюнера: DVB-T. Комунікації: Wi-Fi. Роз'єми: 1 x антенний вхід. Роз'єми: 1 x USB 2.0. Роз'єми: Ethernet (LAN). Роз'єми: 1 x USB 3.0. Тип матриці: QLED. Роздільна здатність екрана: 3840 x 2160. Тип настінного кріплення: VESA 200x300. Призначення: для спальні. Стандарт HDR: HDR10+. Акустична система: 2.0. Оснащення: variable refresh rate (VRR). Діагональ, ": 43. Розміри без підставки, мм: 963 x 560 x 74. Операційна система: VIDAA U9. Колір рамки: чорний. Наявність Smart TV: так. Технології поліпшення звучання: Dolby Atmos. Оснащення: AMD FreeSync. Кількість HDMI-портів: 3. Стандарт HDR: Dolby Vision. Додаткові характеристики: Gaming in Dolby. Вага без підставки, кг: 8.3. Upscaling (масштабування зображення): AI 4K. Технології трансляції: AirPlay 2. Технології поліпшення звучання: DTS Virtual:X. Підсвічування: LED. Споживана потужність (робота/очікування), Вт: 110/0.5. Оснащення: кріплення на стіну (VESA). Оснащення: ALLM. Сумарна потужність динаміків, Вт: 20. Роз'єми: CI-слот. Розміри з підставкою, мм: 963 x 611 x 223. Наявність пульта ДК: так. Кількість динаміків, Вт: 2 x 10. Додаткові характеристики: 144Hz Game Mode PRO. Додаткові характеристики: 240 High Refresh Rate. Додаткові характеристики: AI Smooth Motion. Додаткові характеристики: Game Bar. Оснащення: підтримка HDR. Версія HDMI: 2.1. Аналоговий TV-тюнер: так. Частота оновлення екрану, Гц: 144. Вага з підставкою, кг: 7.8.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hisense |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | Qled |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | Антенный вход (RF-in), Цифровой оптический аудиовыход, 1 x USB 3.0, 1 x HDMI 1.4, Ethernet , 1 x USB 2.0 |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-S, DVB-C, DVB-T2, DVB-T, DVB-S2 |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Зображення | |
| Частота екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Upscaling (масштабування зображення) | AI 4K |
| Акустична система | 2.0 |
| Вага без підставки, кг | 8.3 |
| Версія HDMI | 2.1 |
| Додаткові характеристики | 144Hz Game Mode PRO|240 High Refresh Rate|AI Smooth Motion|Game Bar|Gaming in Dolby |
| Кількість динаміків | 2 x 10 |
| Колір рамки | Чорний |
| Наявність Smart TV | Да |
| Наявність пульта ДК | Да |
| Операційна система | VIDAA U9 |
| Обладнання | ALLM|AMD FreeSync|variable refresh rate (VRR)|кріплення на стіну (VESA)|підтримка HDR |
| Підтримка телевізійних стандартів | Да |
| Споживана потужність | 110/0.5 |
| Призначення | для спальні |
| Розміри без підставки, мм | 963 x 560 x 74 |
| Розміри з підставкою, мм | 963 x 611 x 223 |
| Стандарт HDR | Dolby Vision|HDR10+ |
| Технології поліпшення звучання | DTS Virtual:X|Dolby Atmos |
| Технології трансляції | AirPlay 2 |
| Тип LED-підсвітки | LED |
| Тип настінного кріплення | VESA 200x300 |
- Ціна: 19 319 ₴



