Телевізор Hisense 50U7Q Black 50

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14114677
24 399 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Hisense. Роз'єми: 1 x USB 2.0. Комунікації: Bluetooth. Роздільна здатність екрана: 3840 x 2160. Аналоговий TV-тюнер: SECAM. Співвідношення сторін: 16:9. Діапазони цифрового тюнера: DVB-S2. Роз'єми: 1 x USB 3.0. Роз'єми: 1 x композитний вхід. Тип матриці: QLED. Аналоговий TV-тюнер: NTSC. Діапазони цифрового тюнера: DVB-T. Комунікації: Wi-Fi. Аналоговий TV-тюнер: PAL. Покриття: антивідблискове. Роз'єми: HDMI. Стан товару: Новий. Діапазони цифрового тюнера: DVB-C. Роз'єми: 1 х Ethernet (lan). Діапазони цифрового тюнера: DVB-S. Колір: чорний. Діапазони цифрового тюнера: DVB-T2. Роз'єми: 1 x цифровий аудіовихід (оптичний). Роз'єми: антенний вхід х 2. Технології поліпшення звучання: Dolby Atmos. Призначення: для геймінгу. Роз'єми: роз'єм для навушників. Наявність Smart TV: так. Сумарна потужність динаміків, Вт: 40. Стандарт HDR: Dolby Vision. Технології трансляції: Miracast. Вага з підставкою, кг: 13. Частота Wi-Fi, ГГц: 2.4. Колір рамки: чорний. Тип матриці: Mini LED. Додаткові характеристики: таймер сну. Додаткові характеристики: блокування від дітей. Додаткові характеристики: Smart TV. Розміри з підставкою, мм: 1111x712x288. Частота оновлення екрану, Гц: 144. Оснащення: кріплення на стіну (VESA). Технології поліпшення звучання: Dolby Digital Plus. Підсвічування: Mini LED. Країна виробник: Китай. Стандарт HDR: HDR10. Роз'єми: CI-слот. Комплектація: шнур живлення. Розміри без підставки, мм: 1111 x 647 x 78. Потужність сабвуфера, Вт: 1x20. Діагональ, ": 50. Кути огляду, °: 178/178. Стандарт HDR: HLG. Частота Wi-Fi, ГГц: 5. Акустична система: 2.1. Технології трансляції: AirPlay. Кількість HDMI-портів: 4. Роз'єми: аудіовиход mini jack. Технологія поліпшення динамічних сцен: МЕМС. Оснащення: сабвуфер. Серія: U7Q. Наявність пульта ДК: так. Рік випуску: 2025. Стандарт HDR: HDR. Вага без підставки, кг: 12.1. Кількість динаміків, Вт: 2 x 10. Операційна система: Vidaa. Час реакції, мс: 6. Технології поліпшення звучання: DTS Virtual:X. Тип настінного кріплення: VESA 300х200. Upscaling (масштабування зображення): + (4K). Способи управління: управління з допомогою смартфона. Версія HDMI: 2.1. Форма екрана: плоска. Комплектація: телевізор. Способи управління: голосове керування. Способи управління: голосове керування. Технології трансляції: DLNA. Комплектація: інструкція. Способи управління: багатофункціональний пульт. Споживана потужність (робота/очікування), Вт: 160 / 0.5. Оснащення: FreeSync Premium. Стандарт HDR: HDR10+. Додаткові характеристики: eARC. Комунікації: Ethernet. Оснащення: variable refresh rate (VRR). Контрастність: 4000: 1. Комплектація: пульт ДК. Комплектація: стійки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hisense |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 50 дюйм |
| Країна виробник | Китай |
| Операційна система | VIDAA |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Тип телевізора | Qled |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | Антенный вход (RF-in), Цифровой оптический аудиовыход, 1 x USB 3.0, 1 x HDMI 1.4, Ethernet , 1 x USB 2.0, Компонентный вход |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Зображення | |
| Час відгуку | 6 мс |
| Частота екрану | 144 Гц |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-S, DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Підтримка телевізійних стандартів | SECAM, NTSC, PAL |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Upscaling (масштабування зображення) | + (4K) |
| Акустична система | 2.1 |
| Вага без підставки, кг | 12.1 |
| Версія HDMI | 2.1 |
| Додаткові характеристики | Smart TV|eARC|блокування від дітей|таймер сну |
| Кількість динаміків | 2 x 10 |
| Колір рамки | Чорний |
| Комплектація | пульт ДК, стійки, телевізор, шнур живлення, інструкція |
| Контрастність хххх:1 | 4000: 1 |
| Наявність Smart TV | Да |
| Наявність пульта ДК | Да |
| Обладнання | FreeSync Premium|variable refresh rate (VRR)|кріплення на стіну (VESA)|сабвуфер |
| Споживана потужність | 160 / 0.5 |
| Потужність сабвуфера, Вт | 1x20 |
| Призначення | для геймінгу |
| Розміри без підставки, мм | 1111 x 647 x 78 |
| Розміри з підставкою, мм | 1111x712x288 |
| Рік випуску | 2025 |
| Серія | U7Q |
| Способи керування | багатофункціональний пульт, голосове керування, голосове керування, управління з допомогою смартфона |
| Стандарт HDR | Dolby Vision|HDR|HDR10|HDR10+|HLG |
| Технологія поліпшення динамічних сцен | МЕМС |
| Технології поліпшення звучання | DTS Virtual:X|Dolby Atmos|Dolby Digital Plus |
| Технології трансляції | AirPlay|DLNA|Miracast |
| Тип LED-підсвітки | Mini LED |
| Тип настінного кріплення | VESA 300х200 |
| Кут огляду | 178/178 |
| Форма екрана | плоска |
| Частота Wi-Fi, ГГц | 2.4, 5 |
- Ціна: 24 399 ₴




