Телевізор Sony K-55S3 Black 55

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14114857
34 409 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Sony. Підсвічування: Direct LED. Комунікації: Wi-Fi 6 ( 802.11ax). Роздільна здатність екрана: 3840 x 2160. Діапазони цифрового тюнера: DVB-S2. Роз'єми: 1 x S/PDIF. Роз'єми: 2 x USB 2.0. Роз'єми: Ethernet (LAN). Співвідношення сторін: 16:9. Діапазони цифрового тюнера: DVB-T. Комунікації: Wi-Fi. Комунікації: Bluetooth 5.3. Тип матриці: LCD. Покриття: антивідблискове. Стан товару: Новий. Діапазони цифрового тюнера: DVB-C. Діапазони цифрового тюнера: DVB-S. Колір: чорний. Діапазони цифрового тюнера: DVB-T2. Країна реєстрації бренду: Японія. Технології поліпшення звучання: Dolby Atmos. Наявність Smart TV: так. Розміри з підставкою, мм: 1233x784x334. Частота оновлення екрану, Гц: 50. Технології поліпшення звучання: DTS Digital Surround. Колір рамки: чорний. Додаткові характеристики: Google Assistant. Технології трансляції: Chromecast. Стандарт HDR: HDR10. Технологія поліпшення динамічних сцен: Motionflow. Додаткові характеристики: CEC. Стандарт HDR: Dolby Vision. Роз'єми: CI-слот. Стандарт HDR: HLG. Технології трансляції: Chromecast. Технології трансляції: AirPlay 2. Кути огляду, °: 178/178. Індекс динамічних сцен: 200 XR. Діагональ, ": 55. Кількість HDMI-портів: 4. Технології поліпшення звучання: Dolby Audio. Рік випуску: 2025. Наявність пульта ДК: так. Додаткові характеристики: Amazon Alexa. Серія: Bravia X80L. Сумарна потужність динаміків, Вт: 20. Тип настінного кріплення: VESA 300х300. Споживана потужність (робота/очікування), Вт: 77/0.5. Upscaling (масштабування зображення): + (4K). Версія HDMI: 2.1. Форма екрана: плоска. Способи управління: управління з допомогою смартфона. Процесор обробки зображення: Sony X1. Операційна система: Google TV. Вага з підставкою, кг: 16.3. Способи управління: голосове керування. Оснащення: підтримка HDR. Технології трансляції: DLNA. Оснащення: вбудований браузер. Акустична система: стерео. Роз'єми: 4 x HDMI 2.1. Технології поліпшення звучання: DTS-HD.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Операційна система | Google TV |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Стан | Новий |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Тип телевізора | Рідкокристалічний (LCD) |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | Цифровой оптический аудиовыход, 2 x USB 2.0, 4 x HDMI 2.1, Ethernet |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Розміри | |
| Вага | 16.3 кг |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-S, DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Зображення | |
| Частота екрану | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Upscaling (масштабування зображення) | + (4K) |
| Індекс динамічних сцен | 200 XR |
| Акустична система | стерео |
| Версія HDMI | 2.1 |
| Додаткові характеристики | Amazon Alexa|CEC|Google Assistant |
| Колір рамки | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Наявність Smart TV | Да |
| Наявність пульта ДК | Да |
| Обладнання | вбудований браузер|підтримка HDR |
| Підтримка телевізійних стандартів | Немає |
| Споживана потужність | 77/0.5 |
| Процесор обробки зображення | Sony X1 |
| Розміри з підставкою, мм | 1233x784x334 |
| Рік випуску | 2025 |
| Серія | Bravia X80L |
| Способи керування | голосове керування, управління з допомогою смартфона |
| Стандарт HDR | Dolby Vision|HDR10|HLG |
| Технологія поліпшення динамічних сцен | Motionflow |
| Технології поліпшення звучання | DTS Digital Surround|DTS-HD|Dolby Atmos|Dolby Audio |
| Технології трансляції | AirPlay 2|Chromecast|Chromecast|DLNA |
| Тип настінного кріплення | VESA 300х300 |
| Кут огляду | 178/178 |
| Форма екрана | плоска |
- Ціна: 34 409 ₴





