Адаптер живлення для телефона Samsung 45W Power Adapter (w/o cable) Black (EP-T4511XBEGEU)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14120717
1 259 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Samsung. Технологія швидкого заряду: Galaxy Super Fast Charging. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-C. Вихідна напруга, В: 9. Колір: чорний. Вихідна напруга, В: 15. Вихідна напруга, В: 5. Призначення: для телефона. Стан товару: Новий. Призначення: для планшета. Технологія швидкого заряду: Power Delivery 3.0. Призначення: для ноутбука. Вихідна напруга, В: 20. Кількість USB роз'ємів, шт: 1. Кількість заряджуваних пристроїв, шт: 1. Додатково: низьке енергоспоживання в режимі очікування. Вихідна сила струму, А: 2.8 A (3.3-16.0 V). Додатково: захист від надструму. Додатково: захист від перенапруги. Додатково: захист від короткого замикання. Тип: зарядний пристрій. Додатково: захист від перегріву. Вихідна напруга, В: 3.3-16.0. Вихідна сила струму, А: 2.25. Вихідна сила струму, А: 2.1 A (3.3-21.0 V). Вага, г: 92.5. Вихідна напруга, В: 3.3-21.0. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 45. Вихідна сила струму, А: 3. Вихідна сила струму, А: 4.05 A (3.3-11.0 V). Сумісність: Samsung. Розмір, мм: 43.5 x 81.8 x 28. Сумарна потужність, Вт: 45. Живлення: мережа. Вихідна напруга, В: 3.3-11.0.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 45 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 92.5 |
| Додатково | захист від короткого замикання|захист від надструму|захист від перегріву|захист від перенапруги|низьке енергоспоживання в режимі очікування |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 1 |
| Розмір, мм | 43.5 x 81.8 x 28 |
| Сумісність | Samsung |
| Тип | Зарядний пристрій |
- Ціна: 1 259 ₴


