HDD диск WD Black (WD4006FZBX) 4 TB

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14123467
8 599 ₴
8 529 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Об`єм буфера | 256 MB |
| Об'єм накопичувача | 4000 GB |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 715 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня швидкість передачі даних, Мбіт/с | 267 |
| Лінійка | WD Black Gaming |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напрацювання на відмову (годин/парковок) | -/300000 |
| Особливості | StableTrac технологія |
| Робоча температура | + 5 - 60 °C |
| Розмір, мм | 155 x 101.6 x 26.9 |
| Рівень шуму в режимі очікування, дБ | 29 |
| Споживана потужність в режимі збереження енергії, Вт | 0.3 |
| Споживана потужність при очікуванні, Вт | 5.4 |
| Споживана потужність при читанні/записі, Вт | 5.8 |
| Стійкість до ударів | при роботі до 70g/2ms |
| Температура зберігання | –40° - 70°C |
| Технологія запису | CMR |
- Ціна: 8 529 ₴




