Моноблок ARTLINE Home G70 Windows 11 Pro (G70v20Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14125337
37 489 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | VA |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI, COM-порт |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Тип процесора | Pentium |
| Частота процесора | 3700 МГц |
| Чіпсет | Intel H610 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 120 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 PCIe NVMe |
| Графічний чипсет | Intel UHD Graphics |
| Додаткова комплектація | безрамковий дизайн, вбудовані динаміки, матриця VA з великими кутами огляду, можливість стандартного vesa кріплення |
| Картрідер | відсутній |
| Мережевий адаптер | LAN |
| Можливість кріплення VESA | із можливістю кріплення VESA |
| Об'єм HDD, ГБ | немає |
| Об'єм відеопам'яті | залежить від оперативної пам'яті |
| Охолодження | BOX |
| Розміри, мм | 615 x 361 x 50 |
| Серія | ARTLINE Home |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | немає |
| Тип | для дому та роботи |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Чипсет звукового адаптера | вбудовані стереодинаміки |
| Швидкість мережевого адаптера, Гбіт/с | 1 |
- Ціна: 37 489 ₴
