Джерело безперебійного живлення 2E 2E-PS2000L Black (лише на зовнішні АКБ 4*12В)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17614137
9 299 ₴
9 269 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабільна робота при скачках напруги2E 2E-PS2000L Black — це джерело безперебійного живлення, яке стабілізує напругу у вашому домі або офісі навіть при сильних збоїх в електромережі. Завдяки лінійно-інтерактивній архітектурі та широкому діапазону вхідної напруги (165–300 В), ваші комп’ютери, маршрутизатори та побутові прилади залишаються захищеними від скачків і провалів. Ви тепер не втрачаєте важливі файли і не переживаєте за безпеку техніки навіть у непередбачуваних ситуаціях з електропостачанням.Обирайте час роботи під свої завданняМодель підтримує підключення чотирьох зовнішніх акумуляторів по 12 В, що дозволяє легко збільшувати загальний час автономної роботи. Ви можете самостійно підбирати АКБ необхідної ємності і забезпечити потрібний запас енергії — для повноцінної роботи комп’ютерів, касових терміналів або систем відеонагляду під час тривалого відключення світла. Не важливо, чи потрібно вам кілька хвилин для коректного завершення роботи або кілька годин безперервного живлення — вибір завжди за вами.Зручні підключення та гнучкість експлуатаціїПристрій обладнаний трьома виходами (2 Schuko та 1 IEC C13), а також портами USB і LAN для зручної інтеграції в будь-яке робоче середовище. Tower-формат дозволяє встановити ІБП на підлогу поруч з технікою без зайвих клопотів. Підтримка функції "холодний запуск" особливо стане у нагоді, якщо живлення повністю зникне — ви легко включите під’єднані пристрої безпосередньо від акумуляторів, не чекаючи відновлення електропостачання.Просте керування і миттєве перемиканняПеремикання на акумулятор відбувається всього за 10 мілісекунд — ваші пристрої навіть не помітять зникнення світла! Ви легко контролюєте роботу обладнання завдяки інтуїтивним індикаторам. Крім того, купити 2E 2E-PS2000L Black можна за вигідною ціною, а реальні відгуки відзначають простоту експлуатації навіть для тих, хто далекий від технічних нюансів.Місткість — 2000 ВА / 1600 ВтСтабільна вихідна частота — 50–60 ГцМінімальні спотворення напруги — 5%Міцний і компактний корпус (17,8 кг)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, LAN (Ethernet) |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17.8 кг |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 10 мс |
| Максимальна потужність | 1600 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 165 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга, В | 165 - 300 |
| Вихідна напруга | 200 - 240 |
| Додатковий фільтр | немає |
| Додаткові функції та оснащення | можливість підключення зовнішнього блоку акумуляторів |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | LAN (Ethernet), Schuko (Євро), Schuko (Євро), Schuko (Євро), USB |
| Кількість виходів (навантаження/фільтр) | 1/0|1/0|2/0|3/0 |
| Максимальний струм заряду ДБЖ, А | 20 |
| Номінальне значення вихідної напруги, В | 200 - 240 |
| Повна потужність, В·А | 2000 |
| Робоча температура, °С | -5 - +40 |
| Розмір, мм | 215 x 144 x 345 |
| Рівень шуму, дБ | <50 |
| Спотворення вихідної напруги | 5 |
- Ціна: 9 269 ₴
