Джерело безперебійного живлення Maxxter Basic MX-UPS-B650-02 Black

-15%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11163867
2 449 ₴
2 089 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Maxxter. Стан товару: Новий. Заявлена форма вихідної напруги: апроксимована синусоїда. Тип: лінійно-інтерактивне ДБЖ. Тип виконання: класичний. Вхідна напруга, В: 145 - 290. Повна потужність, В·А: 650. Активна потужність, Вт: 390. Кількість виходів (навантаження/фільтр): 2/0. Вага, кг: 4.3. Розмір, мм: 100 x 280 x 140. Мінімальна вхідна напруга без переходу на батарею, В: 145. Максимальна вхідна напруга без переходу на батарею, В: 290. Номінальне значення вихідної напруги, В: 220. Час заряду батарей, год: 12. Час автономної роботи з максимальним навантаженням, хв: 20. Вихідний роз'єм: Schuko (Євро). Вихідний роз'єм: Schuko (Євро). Кількість виходів (навантаження/фільтр): 2/0. Кількість виходів (навантаження/фільтр): 2/0. Додаткові функції та оснащення: зі звуковою сигналізацією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxxter |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Технічні характеристики | |
| Час роботи при повному навантаженні | 20 хв |
| Максимальна потужність | 390 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 290 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час зарядки | 12 |
| Вхідна напруга, В | 145 - 290 |
| Додаткові функції та оснащення | зі звуковою сигналізацією |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | Schuko (Євро), Schuko (Євро) |
| Кількість виходів (навантаження/фільтр) | 2/0|2/0|2/0 |
| Номінальне значення вихідної напруги, В | 220 |
| Повна потужність, В·А | 650 |
| Розмір, мм | 100 x 280 x 140 |
- Ціна: 2 089 ₴
