Витяжка Perfelli K 6402 BL 850 LED

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13816517
3 529 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Perfelli. Режим роботи: відведення повітря. Колір: чорний. Тип керування: кнопкове. Тип освітлення (кількість ламп x потужність), Вт: LED (2 х 1). Тип фільтра: алюмінієвий жировий. Стан товару: Новий. Режим роботи: рециркуляція. Тип фільтра: вугільний (до комплекту не входить). Тип: витяжка купольна. Габарити, см: 59.7х57-88х45.1 см. Кількість швидкостей: 3. Додатково: протипожежний кожух електродвигуна. Висота, мм: 570-880. Споживана потужність, Вт: 115. Оснащення: зі зворотним клапаном. Комплектація: енергокарта. Комплектація: інструкція. Комплектація: зворотний клапан. Діаметр повітроводу, мм: 150. Вага в упаковці, кг: 8.4. Глибина, мм: 451. Ширина, мм: 597. Продуктивність, м3/год: 850. Матеріал: фарбований метал. Габарити упаковки (ВхШхГ), см: 52 x 65 x 31. Мотор (потужність), Вт: 115. Комплектація: мікрофіша. Комплектація: шнур з вилкою. Додатково: країна виробник Польща. Додатково: 63. Комплектація: монтажний комплект. Вага, кг: 6.6 кг. Комплектація: витяжка. Комплектація: гарантійний талон. Тип монтажу: пристінна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Perfelli |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Підвісна |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 597 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 451 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 115 Вт |
| Фільтр | жировій, вугільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 8.4 |
| Вага (кг) | 6.6 кг |
| Висота, мм | 570-880 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 52 x 65 x 31 |
| Габариті, см | 59.7х57-88х45.1 см |
| Додатково | 63|країна виробник Польща|протипожежний кожух електродвигуна |
| Діаметр повітроводу, мм | 150 |
| Комплектація | витяжка, гарантійний талон, енергокарта, зворотний клапан, монтажний комплект, мікрофіша, шнур з вилкою, інструкція |
| Матеріал | фарбований метал |
| Мотор (потужність), Вт | 115 |
| Обладнання | зі зворотним клапаном |
| Продуктивність, м3/год | 850 |
| Тип вбудовування | пристінна |
- Ціна: 3 529 ₴






