Ігрове крісло Anda Seat Kaiser 3E Fabric Size XL Orange (AD23YC-XL-09-O-CF-O01)

-8%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12718547
16 999 ₴
15 639 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Anda Seat. Матеріал основи: алюміній. Тип: крісло для геймерів. Основа крісла: хрестовина з роликами. Механізми: газ-ліфт. Колір оббивки: помаранчевий. Стан товару: Новий. Матеріал підлокітників: пластик. Матеріал оббивки: тканина. Колір бази: чорний. Оснащення: підголівник. Оснащення: підлокітники. Кількість коліс бази, шт: 5. Комплектація: кріпильний комплект. Механізм нахилу спинки, °: 90 - 155. Особливості конструкції: 4D налаштування підлокотника (в усіх напрямках). Матеріал сидіння: піна. Висота моделі, см: 133-139. Механізми: multi-functional tilt. Комплектація: інструкція. Максимальне навантаження, кг: 120. Висота підлокітників, см: 67-80. Регулювання: підлокітників по горизонталі. Комплектація: гарантійний талон. Регулювання: висоти сидіння. Регулювання: фіксація крісла в певному положенні. Регулювання: підлокітників по вертикалі. Регулювання: кута повороту підлокітників. Глибина сидіння, см: 57. Механізм розкачування: Multi-functional Tilt. Ширина сидіння, см: 54. Висота сидіння, см: 46–52. Комплектація: крісло. Регулювання: сили відхилення під вагу сидячого. Матеріал коліс: поліуретан. Регулювання: кута нахилу спинки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Колір | Помаранчевий |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 57 см |
| Ширина сидіння | 54 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | Алюміній |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип механізму | Газліфт |
| Колір каркасу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота моделі, см | 133-139 |
| Висота підлокітників, см | 67-80 |
| Висота сидіння, см | 46–52 |
| Комплектація | гарантійний талон, кріпильний комплект, крісло, інструкція |
| Матеріал коліс | Полиуретан |
| Матеріал сидіння | піна |
| Механізм нахилу спинки, ° | 90 - 155 |
| Обладнання | підголівник|підлокітники |
| Особливості конструкції | 4D налаштування підлокотника (в усіх напрямках) |
| Регулювання | висоти сидіння, кута нахилу спинки, кута повороту підлокітників, підлокітників по вертикалі, підлокітників по горизонталі, сили відхилення під вагу сидячого, фіксація крісла в певному положенні |
- Ціна: 15 639 ₴






