Телевізор Hisense 65U7Q PRO Black 65 (20016218)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12552997
44 709 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hisense |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діагональ екрану | 65 дюйм |
| Операційна система | VIDAA |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вхід/Вихід | 1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, Антенный вход (RF-in), 1 x HDMI 1.4, Компонентный вход, Ethernet , Mini Jack, Цифровой оптический аудиовыход |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Розміри | |
| Вага | 21.6 кг |
| Функції | |
| Підтримувані формати | MKV, WMA, MP3, JPEG, AVI |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2 |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 50 Вт |
| Зображення | |
| Частота екрану | 165 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Upscaling (масштабування зображення) | + (4K) |
| Акустична система | 2.1.2 |
| Вага без підставки, кг | 20.4 |
| Версія HDMI | 2.1 |
| Додаткові характеристики | filmmaker mode |
| Кількість динаміків | 2 x 10|2 х 5 |
| Комплектація | документація, пульт ДК, Підставка |
| Контрастність хххх:1 | 5000: 1 |
| Наявність Smart TV | Да |
| Обладнання | AMD FreeSync Premium |
| Споживана потужність | 240/0.5 |
| Потужність сабвуфера, Вт | 20 |
| Призначення | для вітальні |
| Процесор обробки зображення | Hi-View Engine PRO |
| Розміри без підставки, мм | 1446 x 837 x 75 |
| Розміри з підставкою, мм | 1446 x 896 x 326 |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | Quantum Dot |
| Способи керування | голосове керування, пульт ДК, управління з допомогою смартфона |
| Стандарт HDR | Dolby Vision|HDR|HDR10|HDR10+|HLG |
| Технології поліпшення звучання | Dolby Atmos |
| Технології трансляції | AirPlay 2 |
| Тип настінного кріплення | VESA 400х400 |
| Тип телевізора | Mini LED PRO |
| Кут огляду | 178/178 |
- Ціна: 44 709 ₴





