Блок живлення для ноутбука 1stCharger для Samsung (AC1STSA42WС1) 12V 42W 3.5A 3.0x1.0мм

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18272087
549 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: 1stCharger. Вихідна напруга, В: 12. Стан товару: Новий. Вихідна сила струму: до 3.5 А. Сумісність: Samsung. Потужність, Вт: 42. Тип зарядного пристрою: мережевий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stCharger |
| Вихідна потужність | 42 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Сумісність з брендом | Samsung |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тип роз'єму | 3.0x1.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 549 ₴

