Блок живлення для ноутбука 1stCharger для Sony (AC1STSO120WA2) 19.5V 120W 6.15A 6.5x4.4мм

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18272297
1 099 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: 1stCharger. Вихідна сила струму: до 6.15 А. Вихідна напруга, В: 19.5. Сумісність: Sony. Стан товару: Новий. Потужність, Вт: 120. Тип зарядного пристрою: мережевий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stCharger |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 6.15 A |
| Сумісність з брендом | Sony |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 1 099 ₴
