Блок живлення для ноутбука Sony 19.5V, 4.7A, 92W, 6.5x4.4 (AD112004)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18977547
599 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Sony. Вихідна напруга, В: 19.5. Вихідна сила струму: до 4.7 А. Роз'єм: 6.5 x 4.4 мм. Стан товару: Новий. Сумісність: Sony. Потужність, Вт: 92. Тип зарядного пристрою: мережевий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Вихідна потужність | 92 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Сумісність з брендом | Sony |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 6.5x4.4 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 599 ₴
