Лицьова панель Legrand Valena Allure 2К + З Aluminium для розетки (755207)

- В наявності
- Код: 16106237
199 ₴
+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Legrand. Довжина: 55 мм. Колір: алюміній. Тип: розетка. Додатково: вага: 0.1 кг. Вид монтажу: прихований. Ширина: 55 мм. Кількість постів/клавіш: 1. Стан товару: Новий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Прихований |
| Гарантійний термін | 1 |
| Додатково | вага: 0.1 кг |
| Колір | Алюміній |
| Кількість постів/клавіш | 1 |
| Стан товару | Новий |
| Тип | розетка |
- Ціна: 199 ₴
