Блок живлення для ноутбука 1stCharger для Samsung 42W (12V/3.5A) 3.0x1.0 (AC1STSA42WC1)

-6%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 18352237
519 ₴
489 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: 1stCharger. Стан товару: Новий. Вихідна напруга, В: 12. Вихідна сила струму: до 3.5 А. Сумісність: Samsung. Роз'єм: 3.0 x 1.0 мм. Тип: блок живлення для ноутбука. Потужність, Вт: 42. Тип зарядного пристрою: мережевий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stCharger |
| Вихідна потужність | 42 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Сумісність з брендом | Samsung |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 3.0x1.0 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 489 ₴


