Корпус для ПК NZXT H6 Flow RGB Matte White

-3%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19164357
5 499 ₴
5 329 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Максимальне охолодження для потужних збірокКорпус NZXT H6 Flow RGB Matte White створений для тих, хто цінує ефективне охолодження навіть у найгарячіших збірках. Компактний двокамерний дизайн забезпечує ідеальну циркуляцію повітря, а три фронтальні RGB-вентилятори F120 із високою продуктивністю (55.17 CFM, 1300 RPM) дозволяють підтримувати низькі температури навіть під час інтенсивних ігор чи роботи з 3D-графікою. Завдяки підтримці радіаторів до 360 мм на верхній панелі можливе встановлення сучасних систем водяного охолодження. Ви легко оберете оптимальне охолодження під свої потреби, а стильний вигляд корпусу відзначають у відгуках користувачів.Продумане розміщення комплектуючих і кабелівЗібрати ПК стає простіше завдяки інструментальному доступу до панелей – для відкривання не потрібні гвинти або спеціальні навички. Усередині передбачено систему керування кабелями з широкими каналами та стрічками, тому навіть складна збірка виглядатиме акуратно. Порти спереду (USB 3.2 Gen 1 і Type-C) забезпечують швидке підключення сучасної периферії та гаджетів. Ви отримуєте зручний доступ до роз'ємів, що значно спрощує повсякденне користування.Універсальність форм-факторів і підтримка відеокартКорпус адаптований під найпопулярніші материнські плати (ATX, Micro-ATX, Mini-ITX) і дозволяє встановлювати відеокарти довжиною до 365 мм. Це – відмінний вибір навіть для топових ігрових або робочих компонентів. Окрему увагу варто звернути на підтримку декількох накопичувачів: передбачені відсіки для 2 SSD 2.5" та одного HDD 3.5", тож місця вистачить для всіх ваших проєктів, ігор та файлів.Якщо ви шукали універсальний, сучасний корпус з ідеальним балансом функціональності та дизайну – купити NZXT H6 Flow RGB Matte White на нашому сайті ви можете за доступною ціною.Преміальні матеріали та ефектний виглядПереднє й бокове панорамне скло з гартованого скла – не лише для краси. Воно підкреслює підсвічування вашої збірки та надає ефектний зовнішній вигляд, водночас надійно захищаючи компоненти. Металева рама у поєднанні з оптимізованими перфораціями (вентиляційними отворами) надає міцності та довговічності, а пилові фільтри полегшують догляд.Місткий: 7 слотів розширенняПідтримка БЖ до 200 мм для потужних збірокАкуратний вигляд завдяки прихованому кабелюваннюВдала організація внутрішнього простору для апгрейду в майбутньому
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NZXT |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 1 |
| Матеріал корпусу | Скло, Сталь |
| Призначення | Ігровий |
| Особливості | Вихід на навушники, Вхід для мікрофона |
| Розташування БП | Нижнє |
| Слоти розширення | 7 шт. |
| Стан | Новий |
| Способи установки | Вертикальний |
| Типорозмір | Desktop |
| Форм-фактор | ATX |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудовані вентилятори | 3 x 120 мм |
| Габарити (мм) | 435 x 287 x 415 |
| Кількість 2,5" відсіків | 2 |
| Кількість 5,25 "відсіків | відсутній |
| Максимальна висота процесорного кулера | 163 |
| Можливість встановлення довгих відеокарт, мм | 365 |
| Потужність блока живлення | без блока живлення |
| Місця під додаткові вентилятори/розташування | 1 x 120 мм/на задній панелі, 2 x 120/140 мм/на нижній панелі, 3 x 120 (2 x 140) мм/верxня панель, 3 x 120 мм/на передній панелі |
| Розташування вбудованих вентиляторів | 3 x 120 мм (RGB LED)/на передній панелі |
| Товщина металу шасі, мм | 0.5 |
- Ціна: 5 329 ₴





