Ноутбук Gigabyte Aorus Master 16 BZH (AORUS_16BZHC6UAE65SP)

-8%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12297307
230 599 ₴
212 269 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Об`єм відеопам'яті | 24 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 99 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Тип процесора | Core Ultra 9 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | є |
| Інші функції і особливості | Ethernet (LAN), вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, зарядка USB Type-C, картрідер, клавіша Copilot, підтримка NVIDIA G-Sync, Швидка зарядка |
| Клас | для геймерів|для програмістів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.1 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 357 x 254 x 29.9 |
| Серія | Gigabyte Aorus |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Чипсет | Intel HM870 |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
- Ціна: 212 269 ₴






