Ноутбук Lenovo Legion 7 16IRX9 (83FD008FUS) Glacier White

-3%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12298637
89 999 ₴
87 729 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.24 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3200x2000 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 99.9 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI, Thunderbolt |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Модель процесора | Intel Core i9-14900HX |
| Тип процесора | Core i9 |
| Частота процесора | 5800 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.6 |
| Розміри, мм | 357.7 x 262.5 x 19.8 |
| Серія | Lenovo Legion |
| Яскравість, кд/кв.м | 430 |
- Ціна: 87 729 ₴




