Ноутбук Acer Nitro V 15 ANV15-52 (NH.QZ8EU.008) Obsidian Black

-3%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12389297
60 599 ₴
59 009 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Linux |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 76 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 4600 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1024 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Інші функції і особливості | веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.1 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 362.3 x 239.89 x 23.5 |
| Серія | Acer Nitro |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Частота пам'яті | 5200 |
- Ціна: 59 009 ₴






