Ноутбук HP OmniBook 7 16-ay0004ua (BV6B4EA) Glacier Silver

-3%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12390287
102 799 ₴
100 209 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2048×1080 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 70 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255H |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 7467 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | HDR10 |
| В групі | Для роботи |
| Інші функції і особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, зарядка USB Type-C, клавіатура з цифровим блоком, сенсорний екран, сертифікат TUV Rheinland, Швидка зарядка |
| Клас | для бізнесу |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.5 |
| Об'єм відеопам'яті | використовує оперативну пам'ять |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 358 x 255 x 15 |
| Серія | HP OmniBook |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
- Ціна: 100 209 ₴






