Акустична система Genius SP-HF385 BT Black

-10%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12391447
779 ₴
699 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Genius |
| Бездротові можливості | Без WI-Fi, Bluetooth |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість смуг | 2 |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Потужність | 4 Вт |
| Призначення | Комплект акустики |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсилювач | Да |
| Роз'єми | 1 x mini-jack (3.5 мм) |
| Розмір пристрою, мм | 103 x 100 x 142 |
| Сумісність | Windows, ПК, ноутбуки |
| Тип акустичної системи | регулятор рівня гучності |
| Тип харчування | від USB |
| Формат акустики | 2.0 |
- Ціна: 699 ₴



