Акустична система Genius SP-HF520BT Beige

-4%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12391457
1 999 ₴
1 929 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Genius |
| Бездротові можливості | Без WI-Fi, Bluetooth |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість смуг | 2 |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Потужність | 20 Вт |
| Призначення | Комплект акустики |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсилювач | Да |
| Роз'єми | 1 x mini-jack (3.5 мм) |
| Розмір пристрою, мм | 110 x 125 x 207 |
| Сумісність | Windows, ПК, ноутбуки |
| Тип акустичної системи | кабель живлення |
| Тип харчування | від USB |
| Формат акустики | 2.0 |
| Частотний діапазон, Гц | 40 - 20000 |
- Ціна: 1 929 ₴

