Пилосос Samsung VS80F28DGS/UK

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12401937
47 219 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Час заряду акумулятора | 3.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 280 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів, Турбощітка для підлоги |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 87 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор, мАгод | Li-ion |
| Довжина мережевого шнура | бездротовий |
| Комплектація | 2 батареї, Насадки |
- Ціна: 47 219 ₴
