Пилосос Eureka NEW400

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12401967
5 809 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eureka |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 90 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.4 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип вихідного фільтра | Інший |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка для паркету |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для миючого засобу, л | 0.6 |
| Акумулятор, мАгод | 2500|Li-ion |
| Довжина мережевого шнура | бездротовий |
| Комплектація | зарядна база, Насадки, підставка для аксесуарів, чистячий розчин |
| Режими роботи | турборежим |
- Ціна: 5 809 ₴






