Пилосос Dreame Cordless Vacuum Cleaner Z40 Station

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12402367
32 599 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 160 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 310 Вт |
| Напруга акумулятору | 29.6 В |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Волога, Суха |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів, Турбощітка для підлоги, Насадка для паркету |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 89 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор, мАгод | Li-ion |
| Габарити (мм) | 1288 х 320 х 320 |
| Довжина мережевого шнура | бездротовий |
| Комплектація | акумулятор, гарантійний талон, Насадки, інструкція з експлуатації |
- Ціна: 32 599 ₴






