Ноутбук HP Victus 15-fb3093dx (BM4X8UA) Mica Silver

-4%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12439807
48 199 ₴
46 459 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.29 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 70 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7445HS |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 4700 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Недорогі ігрові |
| Інші функції і особливості | Ethernet (LAN), вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, зарядка USB Type-C, картрідер, клавіатура з цифровим блоком, Швидка зарядка |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 358 x 255 x 24 |
| Серія | HP Victus |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
- Ціна: 46 459 ₴




