Блендер Sencor SBL 4370 (40022242) White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18323347
2 049 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний талантВід молочних коктейлів до колки льоду - блендер SENCOR SBL 4370 розкриє безмежні можливості для творчого приготування на вашій кухні.Надійна роботаДва хрестоподібні ножі з нержавіючої сталі допомагають в подрібненні та перемішуванні, забезпечуючи високу якість приготування.Імпульсний режим для легкостіІмпульсний режим ідеально підходить для миттєвого перемішування і подрібнення льоду, даруючи вам прохолоду у літні дні.Зручність та стабільністьМаленька прозора кришка для додавання інгредієнтів, гумова кишенька та надійні ніжки гарантують легкість та стійкість в користуванні.Велика чаша для різноманітностіСкляна чаша об'ємом 1,5 л з кришкою проти розбризкування робить блендер ідеальним для змішування, подрібнення та приготування дитячого харчування.Турборежим для більшої швидкостіСENCOR SBL 4370 оснащений турборежимом, що дозволяє збільшити швидкість роботи пристрою на короткий період часу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | скло |
| Об'єм глечика | 1.5 л |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | нековзні ніжки |
| Керування | механічне |
| Конструкція | стаціонарний |
| Кількість чаш, шт | 1 |
| Насадки | блендер-чаша |
| Програми приготування | для смузі, збивання, коління льоду |
- Ціна: 2 049 ₴






