Ноутбук HP OMEN MAX 16-ah0000ua (BW7Q4EA) White

-3%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12438587
222 999 ₴
217 369 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.68 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Об`єм відеопам'яті | 24 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 83 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 65536 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Тип процесора | Core Ultra 9 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ethernet (LAN), вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, зарядка USB Type-C, клавіатура з цифровим блоком, підтримка NVIDIA G-Sync, сертифікат TUV Rheinland, Швидка зарядка, шторка для камери |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.1 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 356.5 x 269 x 24.8 |
| Серія | HP Omen Max |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
- Ціна: 217 369 ₴






