Ноутбук HP ZBook 8 G1i (B30JYES) Silver

-3%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12438827
156 799 ₴
152 849 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.72 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 77 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 8 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 65536 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 285H |
| Тип процесора | Core Ultra 9 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.5 |
| Об'єм відеопам'яті | використовує оперативну пам'ять |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 359 x 250 x 19.2 |
| Серія | HP ZBook 8 |
- Ціна: 152 849 ₴






