Ноутбук Lenovo ThinkPad T14 G6 (21QDS0GN00) Black

-3%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12439967
89 999 ₴
87 739 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.38 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 57 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255U |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота процесора | 5200 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Об'єм відеопам'яті | використовує оперативну пам'ять |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 315.9 х 223.7 х 16.3 |
| Серія | Lenovo ThinkPad |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
- Ціна: 87 739 ₴






