Ноутбук Lenovo Legion 5 15IAX10 (83F0005PRA) Eclipse Black

-3%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12440257
93 499 ₴
91 089 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 80 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255HX |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота процесора | 5200 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | HDR10 |
| Інші функції і особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком, сертифікат TUV Rheinland |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.4 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 344.9 х 255.4 х 21.54 |
| Серія | Lenovo Legion |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
- Ціна: 91 089 ₴






