Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504VA (X1504VA-BQ2528) Silver

-26%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12472767
24 999 ₴
18 419 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 42 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 4500 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Бюджетні для роботи, Недорогі, Хороші |
| Клас | для навчання |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.3 |
| Об'єм відеопам'яті | використовує оперативну пам'ять |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 359.7 x 232.5 x 17.9 |
| Серія | Asus VivoBook |
| Яскравість, кд/кв.м | 250 |
- Ціна: 18 419 ₴






