Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3-16ABR8 (82XR00D6RA) Arctic Gray

-22%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12477207
28 999 ₴
22 699 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.74 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 47 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 5625U |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Частота процесора | 4300 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Недорогі, Хороші |
| Клас | для навчання |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.3 |
| Об'єм відеопам'яті | використовує оперативну пам'ять |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 359.2 x 257 x 17.9 |
| Серія | Lenovo IdeaPad Slim 3 |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
- Ціна: 22 699 ₴






