Ноутбук HP OMEN Gaming 14-fb1000ua (BW7L4EA) Shadow Black

-3%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12477607
138 599 ₴
135 049 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.63 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880×1800 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 71 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 285H |
| Тип процесора | Core Ultra 9 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 65536 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 8533 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції і особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури |
| Клас | для геймерів |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.9 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 313 х 233.5 х 17.9 |
| Серія | HP Omen |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
- Ціна: 135 049 ₴




