Ноутбук MSI Stealth A16 AI+ A3XWHG-067XUA (9S7-15FL35-067) Black

-3%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12478967
130 699 ₴
127 399 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Об`єм відеопам'яті | 12 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Кенсінгтонський замок |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 99.9 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI 9 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | для геймерів |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 355.8 x 259.7 x 19.95 |
| Серія | MSI Stealth |
| Чипсет | AMD SoC |
- Ціна: 127 399 ₴






