Акустика портативна Marshall Kilburn III Black and Brass (1007443)

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12511197
15 439 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Marshall |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інтерфейси | Type-C, jack 3.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 91 Вт |
| Тип живлення | Мережа, Акумулятор |
| Формат акустики | 2.1 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Кожа |
| Особливості | IP54 (частковий пилозахист, захист від водяних бризок), функція павербанку, Швидке заряджання |
| Тип | портативна колонка |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тривалість заряджання, год | 3 |
| Час автономної роботи, год | до 50 |
| Частотний діапазон, Гц | 45 - 20000 |
- Ціна: 15 439 ₴



