Ноутбук Microsoft Surface Laptop 7 Copilot+ PC (EP2-33432) Ocean

-3%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12481397
34 399 ₴
33 229 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.22 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1280 |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 45 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-64-100 |
| Частота процесора | 4000 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи, Недорогі ігрові |
| Графічний чипсет | Qualcomm Adreno |
| Інші функції і особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.4 |
| Об'єм відеопам'яті | використовує оперативну пам'ять |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Виробник графічного чипсета | Qualcomm |
| Розміри, мм | 285.8 x 214.1 x 15.5 |
| Серія | Microsoft Surface Laptop 7 Copilot |
| Тип матриці | PixelSense |
| Тип процесора | Qualcomm Processors |
- Ціна: 33 229 ₴





